Koska Online Alışveriş Sitesine Hoşgeldiniz ...
Hesabım 
Alışveriş Sepetim
Alışverişi Tamamla 
Yeni Üyelik
İletişim
HyperLink
Sepetim {0} Ürün - 0,00 TL

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

www.koska.com internet sitesi Cihangir Mh. Şht. J. Kom. Onb. Ayhan Arslan Sk. N:2 Ambarlı, Avcılar, İstanbul adresinde bulunan Merter Helvacılık Mağazalar Tic. ve San. A.Ş’ ne(Merter Helvacılık) aittir. Sitemiz üzerinden almakta olduğunuz ürünlere ilişkin bilgiler ve genel satış kuralları aşağıda yer almakta olup, sitemizden ürün satın almakla satış kurallarına uygun hareket etmeyi kabul edersiniz.

GENEL BİLGİ: br/>
Sitemiz üzerinden sunulan ürünler, ücret bilgisi ile satış ve satış sonrasına ilişkin kurallar (iade, değişim vs.) aşağıda yer almaktadır.
 
Satın alma işlemi esnasında iletmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz açık onayınız olmadığı sürece ve gizlilik politikasında belirlendiği haller dışında kesinlikle paylaşılmayacak, güvenli bir şekilde saklanacaktır. Gizlilik politikamızın yer aldığı belgeyi daha önce incelemediyseniz buradan ulaşabilirsiniz.
 
ÖDEME:
I. KREDİ KARTI İLE ÖDEME:

Kredi Kartı ödemeleriniz SSL standartlarında güvenlik yazılımlarıyla gerçekleştirilmekte olup, bilgileriniz en yüksek düzeyde korunmaya çalışılacak ve aksi tarafınızdan açıkça belirtilmediği sürece Merter Helvacılık tarafından kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmayacaktır.
 Merter Helvacılık kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için; teknik gelişmeler çerçevesinde tüm önlemleri alma ve özen gösterme gayretinde olup, sizin de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için şifre bilgilerini koruma, antivirüs programı kullanma, siteden güvenli çıkış gibi hususlarda özenli davranmanız gerekmektedir. Kendi kusurunuz veya ihmaliniz nedeniyle oluşan dolaylı ya da doğrudan zararlardan Merter Helvacılık sorumlu tutulamaz.
 
II. BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME:

Ödemeyi banka havalesi veya EFT ile yapmayı tercih etmeniz halinde .................. IBAN numaralı hesaba yapacağınız ödemeye ilişkin havale ise dekont numarasıyla, EFT ise referans numarasıyla ödemenin bankadan teyidinin akabinde satış işleminiz onaylanacaktır.
 
Bu halde, banka tarafından havale ve/veya EFT ücreti ve benzer isimler altında alınacak ek ücretler ürün satış fiyatına dahil olmayıp, tarafınıza aittir.
 
ÜRÜNLER:

Merter Helvacılık’a ait ürünler, yürürlükte olan Türk Gıda Kodeksi ve Gıda Güvenliği Standartları uyarınca üretilmektedir. Merter Helvacılık üretmiş olduğu tüm ürünlerin alıcılara ayıpsız ve taze olarak teslim edileceği garantisini verir. br/>Merter Helvacılık bu ürünlerin daimi kalitesini sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmakla beraber, uygun saklama koşullarında muhafaza edilmeyen ve/veya belirtilen raf ömür sürelerinden sonraki bir tarihte tüketilen ürünlere ilişkin garanti vermemektedir.
 Merter Helvacılık, mevsimsel hammadde temini zorluğu ve benzeri sebeplerden ötürü ürün çeşitliliğindeki farklılıklar ve ürünlere ilişkin görsel tasarım değişikliklerinden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 Merter Helvacılık ürünleri, Kalite Güvence ve Türk Gıda Kodeksi Ürün Hijyen Standartlarına uygun olarak ,üretilmektedir.
 SATIŞ VE SONRASINA İLİŞKİN KOŞULLAR:

I. Ürün Satın alma

Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatları vergiler dahil fiyatlar olup, ulaştırma maliyeti de alışveriş esnasında size açık olarak belirtilecektir. Tarafınızdan başkaca bir hizmet ve sair bedel talep edilmeyecektir.
 
Satın almak istediğiniz ürünlerin yanında yer alan “sepete ekle” butonunu basmanız gerekmektedir. Satın alma işlemini kredi kartıyla yapmanız halinde işlem, Garanti Bankası ortak ödeme sayfası üzerinden gerçekleştirileceğinden, bu sayfaya yönlendirileceksiniz.
 
Daha sonra satın alma işlemini tamamlamak için sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeniz ve “satın al” butonuna basmanız gerekmektedir. Bankanın işlemi onaylamasının ardından satış işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Satış işlemi esnasında sizden talep edilen bilgileri eksik ve/veya hatalı girmeniz nedeniyle oluşabilecek her türlü zarar ve/veya sorumluluk tarafınıza aittir.
 
Satışın gerçekleşmesini takip eden 10(On) gün içerisinde ürün belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilecektir. Merter Helvacılık’ın önceden haber vererek bu süreyi 5 gün daha uzatması mümkündür.
 
II. Cayma(İade) Hakkının Kullanılma koşulları:

Satın aldığınız ürünü 7(yedi) gün içerisinde ve kullanılmamış olmak(Ürün ambalajının dahi açılmamış olması) kaydıyla sebep göstermeksizin iade etmeniz mümkündür. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla 7(yedi) gün içinde iadesini talep etmediğiniz ürünü 7(yedi)gün geçtikten sonra iade etmeniz mümkün değildir.

Ürün Paketi satın almış olmanız halinde, satın aldığınız ürün paketini 7(yedi) gün içerisinde ve hiçbir ürün kullanılmamış olmak kaydıyla sebep göstermeksizin iade etmeniz mümkündür. Pakette yer alan ürünlerden kullanmadıklarınızı iade etmeniz ise mümkün değildir.

 
İade hakkının kullanılma süresi ürünün tarafınıza teslimi ile başlayacak olup, siparişin teslimine dair belgede yer alan teslim tarihi esas alınacaktır.
 
Satın almış olduğunuz ürünün çabuk bozulacak (üretim tarihi ile son kullanma tarihi arasında kısa süre olan) bir ürün olması halinde Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in 7. Maddesinin 4. Bendinin c) fıkrası gereğince cayma hakkını kullanmanız mümkün değildir. Bu nedenle ürünü alırken son kullanma tarihleri hakkında verilen bilgileri dikkatle incelemenizi tavsiye deriz.
 
III. Ürün Değişim Koşulları:
Merter Helvacılık üzerinden sağlanan bazı ürünlerin satışı belirli bir süreyle veya stokla kısıtlanmış olabilir. Bu nedenlerle, satın almış olduğunuz ürünün tesliminin mümkün olmadığı durumlarda, söz konusu ürünün yerine geçmek ve ürünün bedeliyle sınırlı olmak kaydıyla sitemizde yer alan başka bir ürünün teslimini talep edebileceğiniz gibi, ücret iadesini de talep edebilirsiniz. Bu halde yukarıda yer alan iade koşulları geçerli olacaktır.
 
Satın almış olduğunuz ürüne ilişkin değişim ve iade talebinizi online@koska.com adresine e-posta göndererek ya da 0800 219 0165 numaralı hattı ücretsiz arayarak iletebilirsiniz.
 Bu sözleşmeye ilişkin herhangi bir anlaşmazlık oluşması halinde bulunduğunuz yer kaymakamlık veya valiliklerde bulunan Tüketici sorunları Hakem Heyetine başvuruda bulunabilirsiniz.
 

Genel Bilgiler

Online Alışveriş

Hesabım

Bizi Takip Edin

HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink
Merter Helva ve Gıda San. Ticaret A.Ş. - Her hakkı saklıdır © 2013 KOSKA
Eticaret Yazılım Uygulamaları - Codesmart